מוקד סיוע רגשי
תעשיית התרבות והאירועים

אח/אחות על מלא

״אחים/ות על מלא״

אלה אותם/ן א.נשים מתוך התעשייה, שיודעים/ות להקשיב, לשמוע, להרגיש. אחים/ות על מלא הם נציגים של כל סקטור וסקטור בתעשיית התרבות והאירועים, אנשי שטח שמכירים את חבריהם בתחום ומוכרים בעצמם. הם/הן יוכלו לסייע לנו לזהות את האנשים שנמצאים במצוקה ולפתוח קריאה שקטה למוקד. אותם אנשים שזקוקים שנושיט יד, פתח קטן בו ניתן מרחב של הקשבה, ניתן מקום ולגיטימציה לקשיים ונדע לאן להפנות אותם, אם לייעוץ ואם לטיפול.

למה ״אח/ות על מלא״ ?

להיות אח/ות על מלא, זה על בסיס נאמנות בתוך המשפחה. מקבלים אותך כפי שאת/ה. משהו קורה –  ואת/ה שם. להיות קרוב, להכיר, להיות כתף תומכת ולא לפחד מכלום. לתת תמיכה ועזרה לאחד מהאחים/ות שלך מהתחום הקרוב אליך.

האחים/ות על מלא עברו הדרכה מקצועית והנחיה כיצד יוכלו לסייע לאנשי הקהילה, לאן ניתן להפנות לייעוץ. כל אחד/אחת מאחים/ות על מלא השתתפו בסדנאות הכשרה לאנשי הקהילה ומהווים תמיכה וקשר לשטח עבור אנשי המקצוע, מטפלים ואנשי/נשות מקצוע שיובילו את הטיפול עצמו.

אתם/ן מוזמנים/ות להתקשר אלינו. אנחנו כאן בשבילכם/ן. אתם/ן לא לבד.

איילת שוורץ

אילן לינבנד

אסף אלמוג

גיא פריזמנט

הדס וענונו

כרמי ווטרמן

לב קוגן

ליאור טבת

מאיה פוגל

מיקי גילינסקי

מיקי יוסף

נטלי טישלר

עמוס בן דוד

עמית פישר

ערן קליין

קטי טריפונוב

רינה שוגל

רן דגן

שאול גור

תמי טיש

צוות מקצועי מלווה

טל פסטרנק

טל פסטרנק מגנזי

עו"ס מומחית בטראומה, אובדן, התמודדות בחירום וחוסן. מטפלת, מנחת קבוצות ומרצה באוניברסיטה העברית ובבית הספר לעובדי רווחה. משרתת במילואים כראש תא חוסן בשריון וזרועות היבשה.

מירה זוהר סבן

מנהלת תכניות לבכירים באלכא ג'וינט. מגיעה בעברה מעולם התקשורת, ייעוץ ארגוני ופיתוח מנהיגות. אמונה במיזם על חיבורים בין אנשי מקצוע מעולם הטיפול, לעמותות ולגורמי ממשל.

תמי גינזבורג

מנחת קבוצות ומטפלת גוף-נפש, עוסקת בריפוי בעקבות טראומה או אובדן. משרתת במילואים בתא חוסן מודיעי נפגעים זירת צפון. במסגרת תפקידה כמנחה במהו׳ת ישראל, (ארגון השיייך בין השאר לקואליציה הישראלית לטראומה), מדריכה צוותים בארץ ובעולם בהתמודדות מיטבית עם מצבי משבר וחירום.

ד"ר אתי אבלין

ד"ר לעבודה סוציאלית עם התמחות לאובדן ושכול. מעבירה קורסים אוניברסיטאים באובדן ושכול ומנחה עוס"ים ופסיכולוגים בטיפול בנושא זה. יו"ר שותפה של הפורום של האבל והשכול, המאגד משרדי ממשלה, עמותות וארגונים בתחום האבל. ​